At the Drive-In se vrací

Po 11 letech přišla zpráva, kterou již skoro nikdo nečekal. At the Drive-In se vrací zpátky na scénu. O jejich návratu se toho zatím příliš neví. Znovusjednocení bylo oznámeno zprávou ¡ ATTENTION ! To whom it may concern: AT THE DRIVE-IN will be breaking their 11 year silence THIS STATION IS …NOW…OPERATIONAL. Zpráva se objevila na jejich stránkách a twitteru. O pár dní později také oznámili účast na festivalu Coachella.

I přesto, že spousta lidí doufala v jejich návrat, pravděpodobnost, že by to bylo reálné byla velmi malá. Naději, že by se opět mohli dát dohromady přiživil Cedric Bixler Zavala při rozhovoru v roce 2009, naznačil, že existuje možnost opětovného sjednocení.
Tuto naději však vzápětí uhasil jak Jim Ward, tak Omar Rodríguez-López. Druhý jmenovaný dokonce prohlásil, že se nechce sjednocovat a hrát tak staré písničky. Bylo by to prý, jako vracet se k první holce se kterou jste chodili.

Tímto oznámením vyvstala celá řada otázek. Bude nový materiál, nové album? Můžeme se těšit na turné, nebo alespoň na další koncerty? A hlavně taky otázka, jestli mělo vůbec ještě k sjednocení dojít. Odpovědi na některé otázky se nejspíš dozvíme v tomhle roce.

Reply to this post

Okomentovat