Recenze Energy Sistem DJ 500

Uběhla již nějaká doba a nastal čas na nová sluchátka. Podmínky zůstaly v podstatě nezměněné oproti minule. Volba nakonec padla na sluchátka od španělské firmy Energy Sistem.

Jedná se o circumaurální sluchátka, což znamená, že vám obepnou celé uši. Co se týká náušníků, tak jejich kvalita je dost pochybná a brzy se začnou rozpadat.
Výhodou sluchátek je jejich perfektní skladnost, která má však za následek přítomnost velkého počtu kloubů. A to je také důvod, proč chybí polstrování hlavového mostu.
Naštěstí jsou sluchátka poměrně lehká a lehce přizpůsobitelná. Mě osobně nikde netlačí a nošení více hodin v kuse není problém.
Konstrukce je plastová, vrzání se projevuje jen občas, díly by však k sobě mohly lépe pasovat a celkově zpracování konstrukce by mohlo být drobet lepší. Výhodou alespoň je, že tyto plastové díly jsou poměrně masivní a něco vydrží.

Sluchátka se chlubí technologií "True Sound" se širokým dynamickým rozsahem. Osobně mám problém akorát s basy, které mi u těchto sluchátek moc nesedí a přijdou mi nevýrazné.
Dále pozor na impedanci, která je pouze 24 Ohmů.
Jako další mínus bych viděl, že z každého sluchátka vychází kabel, celková délka kabelu sluchátek je 2 m.

Co u těchto sluchátek potěší je pěkné balení, záruka 36 měsíců a vysoká skladnost.
Celkově shrnuto bych ale sluchátka nedoporučil ke koupi i přesto, že za ty peníze nehrají špatně, doporučoval bych, poohlédnout se raději jinde. Značku jako takovou zatím nijak nezatracuji.

Energy Sistem DJ 500Energy Sistem DJ 500
Energy Sistem DJ 500Energy Sistem DJ 500
 
Energy Sistem DJ 500

Reply to this post

Okomentovat