Plug.dj

Poslouchali jste už někdy rádio a přitom si říkali, že byste dokázali sestavit tisíckrát lepší playlist. Pokud ano, tak stránka Plug.dj vám k tomu dá příležitost.

Vše začíná přihlášením na stránky, k tomu je zapotřebí mít účet buď na facebooku, twitteru či googlu. Ne každému se to může líbit, ale momentálně není jiné cesty jak se přihlásit. 
Po přihlášení už jen stačí vytvořit místnost a sezvat kamarády, nebo se připojit do jedné z mnoha již existujících místností. Ovládání je poměrně jednoduché a jeho pochopení by nemělo činit větších potíží. Vaše nejdůležitější položka je My Playlists, zde spravujete hudbu kterou budete hrát až se dostanete za DJský pult.
Po stranách pultu jsou tlačítka Meh (nelíbí) a Woot (líbí), těmi vám dávají posluchači najevo jestli jste se strefili do jejich vkusu nebo ne.
Výhoda těchto stránek spočívá v tom, že jsou dostupné tam, kde je dostupný youtube či soundcloud. Plug.dj nemá žádnou vlastní databázi písniček a čerpá tedy z těchto dvou výše uvedených zdrojů, což je veliké plus vzhledem k dostupnosti služby.
Momentálně je stránka bez reklam a bez jakýchkoliv poplatků. Uvidíme až časem, jakou cestou zpeněžení stránek se autoři vydají. Možností mají určitě poměrně dost.

1 comment

Anonymní | 17. února 2014 13:46

Reklamy jsou pouze na youtube a plug.dj s tím nic nenadělá, protože reklamy dává YouTube. Pokud jste otráveni s reklamama na youtube, stáhněte si AdBlock Plus (vygoogleje si to :D ) A plug.dj nemají v plánu to zpoplatkovat. ;D

Okomentovat